Про нас

Завдяки нашому досвіду, облаштуванню та нашому персоналу, ми здатні задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Незалежно від того, чи зупинитеся Ви у нас на одну добу, чи на тиждень, ми переконані, що Ви будете почувати себе, як вдома. У нас Ви знайдете комфорт з усіма зручностями за дуже розумними цінами. Невід'ємна частина наших послуг - чистота та щоденне прибирання. Люб'язний адміністратор із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Due to experience,arrangement and staff, we are able to meet of the most demanding customers needs. No matter whether you are staying with us for one night or a week, we are sure that you will feel like home. Here you will find comfort with all the amenities at very reasonable prices. An integral part of our service - daily cleaning. Administrator will gladly answer all your questions at any time.

Відгуки та пропозиції/reviews

Кава Хостел.

Хостел знаходиться в самому центрі Львова, від оперного театру йти ну максимум 7 хвилин. Сам хостел прекрасний: ліжка зручні, постіль чиста, м'яка подушка та тепла ковдра. В кімнаті було 8 чоловік, але дискомфорту жодного не було. В хостелі вам запропонують безкоштовної кави чи чаю. В кімнатах тепло, всюди килими, а де їх немає підігрівається підлога.
Окреме дякую адміністратору Тоні. Дуже приємна дівчина, все покаже, розкаже, завжди готова допомогти чим зможе.
Самому хостелу я б дав 8/10 і ще 2 бали за Тоню) і тому 10/10

Советую

Как оказалось , белье здесь стирают,а не просто аккуратненько складывают посл очередного постояльца.... На кухне с утра полно людей ... Молодые администраторы ответственно относятся к своей работе

Кращого не знайти

Хостел один з найкращих, де я був.Туалетів працює аж троє, тепленько, чистенько, обслуговування на 12 балів. Раджу, кращих хостелів немає.

Re: Кращого не знайти

доброго дня шановний Андрію!
буду вам широ вдячний, якщо маєте ласку відповісти на такі питання:
на скільки осіб був номер-кімната де ви мешкали?
скільки місць було зайнято з наявних?
як вам сподобалася наявна кімната до кухні?
в якому стані туалет та ванна кімната?
як ви маєте можливість та бажання, прошу, дайте будь ласка більш ємні коментарі що до цього гуртожитку.
щиро дякую, валерій.

додати новий внесок

Опитування

Чи подобається Вам наш хостел?

Загальна кількість голосiв 384

Новини

 

TripAdvisor