Про нас

Завдяки нашому досвіду, облаштуванню та нашому персоналу, ми здатні задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Незалежно від того, чи зупинитеся Ви у нас на одну добу, чи на тиждень, ми переконані, що Ви будете почувати себе, як вдома. У нас Ви знайдете комфорт з усіма зручностями за дуже розумними цінами. Невід'ємна частина наших послуг - чистота та щоденне прибирання. Люб'язний адміністратор із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Due to experience,arrangement and staff, we are able to meet of the most demanding customers needs. No matter whether you are staying with us for one night or a week, we are sure that you will feel like home. Here you will find comfort with all the amenities at very reasonable prices. An integral part of our service - daily cleaning. Administrator will gladly answer all your questions at any time.

Відгуки та пропозиції/reviews

адмін

Доброго дня. Нажаль на цей період вільних кімнат вже немає

Ціна

Яка ціна номера на 5 ліжок з 7.04-9.04

адмін

місце у 8-ми місному номері 120,00 грн з особи за добу

Re: адмін

Доброго дня! Скажіть чи є місце з 23.04 переночувати на 24.04 на 8 людей і яка ціна якщо є.І ще питання ....чи далеко від хостелу Палац культури Гната Хоткевича?

Заселення

Нас 5 чоловік, що ви можете запропонувати

додати новий внесок

Опитування

Чи подобається Вам наш хостел?

Загальна кількість голосiв 336

Новини

 

TripAdvisor