Про нас

Завдяки нашому досвіду, облаштуванню та нашому персоналу, ми здатні задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Незалежно від того, чи зупинитеся Ви у нас на одну добу, чи на тиждень, ми переконані, що Ви будете почувати себе, як вдома. У нас Ви знайдете комфорт з усіма зручностями за дуже розумними цінами. Невід'ємна частина наших послуг - чистота та щоденне прибирання. Люб'язний адміністратор із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Due to experience,arrangement and staff, we are able to meet of the most demanding customers needs. No matter whether you are staying with us for one night or a week, we are sure that you will feel like home. Here you will find comfort with all the amenities at very reasonable prices. An integral part of our service - daily cleaning. Administrator will gladly answer all your questions at any time.

Відгуки та пропозиції/reviews

Re: Отличный хостел для туристов)

Дякуєм Валентина!
Раді що Вам сподобався наш хостел. А на рахунок кухні ми вже все виправили, тепер у нас затишно у будь якому куточку нашого хостела:)

Питання

Чи можна у вас зупинитись з собакою?

Re: Питання

На жаль, не можна, тому що собака буде заважати іншим гостям хостелу.

Файний відгук

Приємний хостел. Без ветребеньок - все добре і по домашньому. Все необхідне є. Працівники ідуть на поступки і по можливостям допомагають чим можуть.
Чудове розташування для того аби файно пошвендятись містом. Рекомендую.

Re: Файний відгук

Дякуємо дуже приємно!

додати новий внесок

Опитування

Чи подобається Вам наш хостел?

Загальна кількість голосiв 365

Новини

 

TripAdvisor