Про нас

Завдяки нашому досвіду, облаштуванню та нашому персоналу, ми здатні задовольнити бажання найвибагливіших клієнтів. Незалежно від того, чи зупинитеся Ви у нас на одну добу, чи на тиждень, ми переконані, що Ви будете почувати себе, як вдома. У нас Ви знайдете комфорт з усіма зручностями за дуже розумними цінами. Невід'ємна частина наших послуг - чистота та щоденне прибирання. Люб'язний адміністратор із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Due to experience,arrangement and staff, we are able to meet of the most demanding customers needs. No matter whether you are staying with us for one night or a week, we are sure that you will feel like home. Here you will find comfort with all the amenities at very reasonable prices. An integral part of our service - daily cleaning. Administrator will gladly answer all your questions at any time.

Відгуки та пропозиції/reviews

адмін

Доброго дня. Нажаль у нас немає вільних місць на 27-28.05

Відгук

Перший раз вибрали для відпочинку хостел, 4 дорослих і 2 дітей. Якщо брати кімнату на компанію-рекомендую! Тихо, чисто і по домашньому затишно. Але коли ми від'їджали приїхала компанія дуже велика, на ранок заходили в кімнату (вони не зачиняются ) кому заманеться. Бюджетно... окрема подяка за прання, така послуга теж є)

Re: адмін

Доброго дня.
Раді що Вам сподобалося у нас в хостелі.
На рахунок дверей, то у нас є до кожної кімнати ключі якими Ви зможете замкнути свою кімнату.
Дякуємо за позитивний відгук, та чекаємо Вас ще раз у нас в "Кава хостел")

Окрема кiмната для двох

Потрiбна окрема кiмната для двох з 29.04 по 30.04.Можливiсть забронювати.

адмін

Доброго дня. Нажаль на цей період вільних кімнат вже немає

додати новий внесок

Опитування

Чи подобається Вам наш хостел?

Загальна кількість голосiв 369

Новини

 

TripAdvisor